Fotosetkání

Fotosetkání a jak na něj

Aby se fotosetkání vydařilo a bavilo Vás, je dobré se na něj trochu připravit. Je prakticky jedno jestli se týká focení rodinného, předsvatebního nebo těhotenského, platí podobné tipy a triky.

Místo: 

Je skvělé, když se na místě focení cítíte dobře, je různorodé a fotogenické. Lokaci na focení vybírám podle naší vzájemné domluvy a výtvarnému ladění fotosérie.

Oblečení: 

Doporučuji spíše barevně jednodušší, neutrální avšak střihově zajímavé oblečení. Ve skupince často dělají neplechu silné vzory vedle nápisů a křiklavých barev. Případně je možné zvolit jednu hlavní barvu, kterou může použít každý v detailech jako doplněk neutrálních tónů. Pro dámy je velmi příjemná obměna svršků vrstvením – tu přidat šátek, tu ubrat sako, tady zvednout límec nebo odebrat bižuterii.. Záleží jen na invenci a pocitu.

Make-up: 

Informace hlavně pro dámy. Makeupu spíše více, než méně, neboť fotografie zplošťuje. Nemusíte se bát, že pro Vás až nepřirozený make-up vypadal nevhodně, právě naopak.

Téma: 

Při rodinném fotosetkání a hlavně s dětmi, je dobré mít v zásobě několik variant čím se dotyční zabaví. Můžete vzít deku, petanque, frisbee, míč, pár hraček, nějaké dobroty na piknik nebo bublifuk.. Tyhle drobnosti nám pomohou se překlenout přes prvotní stydlivou bariéru a pomohou ke vzniku prima fotek.