Svatby

Svatby a vše kolem nich

Miluju svatby a vše kolem nich. Každá svatba je specifická a proto se chci s novomanželi sejít a projít si detaily v předstihu. Fotograf je někým, kdo je Vám blízko po celý den D, věřím že uvolněné atmosféře svědčí důvěra a předchozí seznámení.

Dramaturgie dne:

Vše se naplánovat nedá, ale předběžný rozvrh dne není na škodu. Ze své zkušenosti doporučuju dát před obřad 30min rezervu, určitě se bude hodit.

Make-up a účes:

Informace hlavně pro dámy. Makeupu spíše více, než méně, neboť fotografie zplošťuje. Nemusíte se bát, že pro Vás až nepřirozený make-up vypadal nevhodně, právě naopak. Nebojte se ani náročnějšího účesu, pokuď si ho vyzkoušíte předem.

Koordinátor: 

Ve svatební den se toho děje tolik a u všeho nemůžete být. Některé svatby jsou natolik náročné, že mají koordinátora, jindy stačí šikovná kamarádka nebo příbuzný. Ať je to jakkoliv, doporučuji veškeré úkoly v tento den delegovat. Dotazy tipu: odkuď se vyjíždí, kdo má květiny, kdo odveze babičky.. nemusíte nutně vědět vy. Koordinátor může pomoci při formování skupinových fotek.

Skupinové fotografie:

Ideální čas na skupinové fotografie je po obřadu. Hodí se seznam fotek, které chcete mít, aby se na některé příbuzné nebo kamarády nezapomnělo. Svatebčany je dobré o společné fotografii informovat.

Portrétní fotografie:

Nejlépe na několika zajímavých lokacích poblíž místa svatby. Stará továrna, nepoužívaná trať, alej, oprýskaná zeď, park, stoh slámy.. záleží jen na invenci a nátuře novomanželů.