Reference

Michelle Losekoot, freelance markeťačka & spisovatelka

Eva je spolehlivá profesionálka, která vždy doručí excelentní práci. Už dva roky dodává fotografie pro všechny mé klienty. Nikdy se nespokojí s průměrem, nachází stále nová a kreativnější řešení a neustále se snaží zdokonalovat. Je na ni spolehnutí, drží slovo a do toho se ještě stále usmívá. Mohu Evu jen doporučit.

Dita Přikrylová, zakladatelka organizace Czechitas

S Evkou pracuje naše organizace Czechitas již třetím rokem nejen na workshopech a kurzech, které pořádáme pro děti a ženy, ale zejména na všech důležitých akcích, kde je kladen důraz na profesionální dokumentaci, zejména pro naše partnery, newslettery, web a sociální sítě. Její fotky jsou nejvýznamnější součástí naší celé online marketingové komunikace.

Daniel Gamrot, time management & Evernote specialista

Pro akci, jakou bylo setkání GBG Prague, jsme si žádali výborného fotografa. Ne někoho, kdo jen mačká spoušť, ale kreativního a schopného profesionála, jež dokáže zachytit výbornou atmosféru, která panovala. A s odstupem mohu říci, že právě Evka byla skvělou volbou. Dokázala dostat do fotografií to, co se v průběhu celého večera dělo – emoce, nasazení i radost. Výsledkem je portfolio snímků, kterými se mohu veřejně „chlubit“ a hrdě je prezentovat.

Kateřina Pavlitová, ředitelka pro strategii, Prague City Tourism

S Evkou je radost spolupracovat – talentovaná, skvěle organizovaná, zapálená a odpovědná. Dělá toho mnohem víc, než jen portréty a svatby. Doporučuji.

Lucie Markvartová, Best Western Hotel Kinsky Garden

Evku nám doporučil jeden z blízkých spolupracovníků a mohu říci, že finální výsledek předčil naše očekávání. Již dlouhou dobu jsme hledali vhodného fotografa k zachycení našeho 4* hotelu. 

Chtěla bych Ti tímto Evko poděkovat za skvělou spolupráci a za perfektně odvedenou práci.  
V případě, že budeme připravovat nějaké další prezentace našeho hotelu, určitě se na Tebe obrátíme.

Martin Světlík, Můj první Mac

Potřeboval jsem profesní fotky a nejen výsledek je skvělý. Evka se po celou dobu focení snaží, aby byl člověk před objektivem co nejvíce přirozený a aby atmosféra byla nenucená, přičemž si se mnou jistě užila své. Z fotek mám opravdu radost a mohu jen doporučit!

Eliška Králová, Akorango o.s.

Na konferenci Welcome Heutagogy jsme se obklopili lidmi, kteří dělají, co je baví a Evka je jedna z nich! V jejích fotkách je ukrytý příběh a právě proto jsme chtěli, aby ona myšlenku celé konference zachytila hledáčkem foťáku. Děkujeme moc za krásné fotky!

Katka & Jan P.

Evka je druh fotografa „rybáře“, který se dokáže pohybovat na place (v našem případě na svatbě) tak, že nebudí pozornost, je trpělivá, klidná, nenápadná. Stane se součástí dění, aby z něho pak zase vyplula s úlovky v podobě fotek. Přesně to chcete. A máte jistotu, že úlovek bude velký!

Andrea & Jiří V.

Svatba je pro každého jedinečnou životní událostí. Velmi jsme se na „náš den“ těšili a ve skrytu duše si přáli, aby byl nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše hosty. To vše se nám splnilo do posledního detailu. Díky Evce je náš svatební den opravdu nezapomenutelný. Děkujeme a těšíme se, že brzy bude příležitost vyprávět náš další příběh…

Zuzka & Dan N.

Evku můžeme vřele doporučit. Na svatebních fotkách nám hodně záleželo, protože jsme foto-fetišisti :-). A Evka nejen že nám pořídila opravdu pěkné snímky, kromě toho sama aktivně přispěla k pohodě a radostné náladě. (..) Kde hrozil stres, nastoupila Evka. A z fotek je to myslím vidět. Děkujeme.

Lucie & Pavel M.

Osobní přístup, parádní nápady a profi péče ještě před samotným focením, plná pozornost a nasazení během akce a skvělé fotky s atmosférou pro všechny. Rádi si je prohlížíme. Mám radost, že jsme si pro svůj svatební den vybrali právě Evku a myslím, že jsme spolu nefotili naposledy.

Tomáš W. s rodinou

Focení s Evkou jsme si moc užili; zejména proto, že jsme to jako „focení“ vlastně vůbec nevnímali, což byl přesně náš cíl. Celou dobu jsme jen dělali věci jako obyčejně a z výsledku jsme nadšedni. Série přirozených, krásných rodinných fotek. Fotosetkání můžeme všem jen doporučit. Díky!

Zuzka D. s rodinou

Evi, děkuju moc za krasné fotky celé naší rodiny. Velice mile mě překvapilo s jakou lehkostí fotky vznikaly. Tak nenuceně, v příjemně uvolněné atmosféře, s Tvým profesionálním citem pro kompozici, světlo a ten správný okamžik kdy zmáčknout spoušť. Není snadné zachytit na fotce dětskou radost, ale Tobě se to povedlo, za co Ti moc děkuji.

Pavlína D. s rodinou

„Elizko, jak se Ti líbilo focení? Jaký focení..? No s Evkou přece…Evka nás fotila? Ona s náma přeci jen šla na procházku a visely jsme hlavou dolů a trhaly kytičky…To bylo super!“ a takhle to ma být, žadný stres a paradní výsledek. Díky moc.

Rút & Filípek

Jako každá maminka jsem si přála uchovat si vzpomínku na své miminko, když je ještě úplně malinké. (..) Vzniklo pár úžasných snímků, za které jsem moc vděčná. Evku jako fotografku můžu rozhodně každému doporučit, protože focení s ní probíhá tak přirozeně jako život sám.

Maria & Jáchym

Chtěla jsem mít se synem pár společných fotek. Jako dárek pro ostatní i jako vzpomínku pro nás dva. Nemohla jsem vybrat lepší fotografku! Focení příjemné, mimo ateliér, výsledek skvělý. Děkujeme moc!

Martina M. s rodinou

Rodinný piknik s focením se vydařil, výsledné fotky jsou krásně barevné a veselé a kromě nich máme i hezkou vzpomínku na společnou akci. Děkujeme Evce za jedno moc příjemné odpoledne v parku. Budeme jen doporučovat!