Reference

Andrea & Jiří Vosmíkovi, 31.8.2013 Slavkov u Brna

Svatba je pro každého jedinečnou životní událostí. Velmi jsme se na „náš den“ těšili a ve skrytu duše si přáli, aby byl nezapomenutelný nejen pro nás, ale i pro naše hosty. To vše se nám splnilo do posledního detailu. Díky Evce je náš svatební den opravdu nezapomenutelný. Děkujeme a těšíme se, že brzy bude příležitost vyprávět náš další příběh…

Zuzka N.P.

Evku můžeme vřele doporučit. Na svatebních fotkách nám hodně záleželo, protože jsme foto-fetišisti :-). A Evka nejen že nám pořídila opravdu pěkné snímky, kromě toho sama aktivně přispěla k pohodě a radostné náladě. (..) Kde hrozil stres, nastoupila Evka. A z fotek je to myslím vidět. Děkujeme.

Michelle Losekoot

Evko ty jsi kouzelnice :) Děkujeme za famózní fotky, jsou nádherné.

Lucie a Pavel M.

Osobní přístup, parádní nápady a profi péče ještě před samotným focením, plná pozornost a nasazení během akce a skvělé fotky s atmosférou pro všechny. Rádi si je prohlížíme. Mám radost, že jsme si pro svůj svatební den vybrali právě Evku a myslím, že jsme spolu nefotili naposledy.

Lucie Markvartová, General Manager, BEST WESTERN Hotel Kinsky Garden

Evku nám doporučil jeden z blízkých spolupracovníků a mohu říci, že finální výsledek předčil naše očekávání. Již dlouhou dobu jsme hledali vhodného fotografa k zachycení našeho 4* hotelu. 

Chtěla bych Ti tímto Evko poděkovat za skvělou spolupráci a za perfektně odvedenou práci.  
V případě, že budeme připravovat nějaké další prezentace našeho hotelu, určitě se na Tebe obrátíme.

Tomáš, Míša a Andulka

Focení s Evkou jsme si moc užili; zejména proto, že jsme to jako „focení“ vlastně vůbec nevnímali, což byl přesně náš cíl. Celou dobu jsme jen dělali věci jako obyčejně a z výsledku jsme nadšedni. Série přirozených, krásných rodinných fotek. Fotosetkání můžeme všem jen doporučit. Díky!

Bára a Matylda

Evko díky! Matylda se bude na tyhle fotky s dojetím koukat ještě za 20 let a já taky.

Zuzka s rodinou

Evi, děkuju moc za krasné fotky celé naší rodiny. Velice mile mě překvapilo s jakou lehkostí fotky vznikaly. Tak nenuceně, v příjemně uvolněné atmosféře, s Tvým profesionálním citem pro kompozici, světlo a ten správný okamžik kdy zmáčknout spoušť. Není snadné zachytit na fotce dětskou radost, ale Tobě se to povedlo, za co Ti moc děkuji.

Pavlína s rodinou

„Elizko, jak se Ti líbilo focení? Jaký focení..? No s Evkou přece…Evka nás fotila? Ona s náma přeci jen šla na procházku a visely jsme hlavou dolů a trhaly kytičky…To bylo super!“ a takhle to ma být, žadný stres a paradní výsledek. Díky moc.

Radek Jirka, U Červené papričky, www.facebook.com/UCervenePapricky

Děkujeme EveNue Photography za velice profesionální a zároveň velmi milý a lidský přístup při focení našich produktů. Stačilo jen nastínit představu o tom, jak by fotky měly vypadat a výsledek si můžete prohlédnout sami. Opravdu se těším na další spolupráci.

Kristýna Bartoš Gavriněvová, Social Impact Award, www.socialimpactaward.cz

Požádali jsme Evku o nelehký úkol – fotit na našich workshopech Social Impact Award tak, aby zachytila tvůrčí atmosféru i soustředění, představila účastníky i aktivitu, a to vše v interiéru a tak, aby si jí účastníci téměř nevšimli… Zvládla to skvěle!

Renata a Miloš

Líbí se mi, že Evčin pohled neklouže jen tak nazdařbůh po povrchu, ale že zachycuje atmosféru chvíle i nás samotných v daném okamžiku. Také si pochvaluji osobní přístup a uvolněnou atmosféru.

Eliška Králová, Akorango o.s., www.akorango.cz

Na konferenci Welcome Heutagogy jsme se obklopili lidmi, kteří dělají, co je baví a Evka je jedna z nich! V jejích fotkách je ukrytý příběh a právě proto jsme chtěli, aby ona myšlenku celé konference zachytila hledáčkem foťáku. Děkujeme moc za krásné fotky!

Rút a Filípek

Jako každá maminka jsem si přála uchovat si vzpomínku na své miminko, když je ještě úplně malinké. (..) Vzniklo pár úžasných snímků, za které jsem moc vděčná. Evku jako fotografku můžu rozhodně každému doporučit, protože focení s ní probíhá tak přirozeně jako život sám.

Eliška

Eva v roli fotografky obstála. Přála jsem si, aby mě fotky ukazovaly takovou, jaká jsem, a to se, myslím, podařilo. Evě patří velké poděkování. Těším se na další plánované focení!

Martin Světlík, www.mujprvnimac.cz

Potřeboval jsem profesní fotky a nejen výsledek je skvělý. Evka se po celou dobu focení snaží, aby byl člověk před objektivem co nejvíce přirozený a aby atmosféra byla nenucená, přičemž si se mnou jistě užila své :) Z fotek mám opravdu radost a mohu jen doporučit!

Maria a Jáchym

Chtěla jsem mít se synem pár společných fotek. Jako dárek pro ostatní i jako vzpomínku pro nás dva. Nemohla jsem vybrat lepší fotografku! Focení příjemné, mimo ateliér, výsledek skvělý. Děkujeme moc!

Martina s rodinou

Rodinný piknik s focením se vydařil, výsledné fotky jsou krásně barevné a veselé a kromě nich máme i hezkou vzpomínku na společnou akci. Děkujeme Evce za jedno moc příjemné odpoledne v parku. Budeme jen doporučovat!