Nad čím budete jednou vzpomínat?

01 / 27

Za hodinu a půl vám udělám minimálně 30 skvělých fotek do rodinného alba

No vážně. Jak? Mám na to docela jednoduchý recept: jsem taky máma. Úplně chápu, že pouze do-ra-zit na místo focení včas a v čistém oblečení je na metál. Zároveň se umím vcítit do potřeb malých dětí, rozesmát je, povzbudit a udělat fajn atmosféru.

Tenhle koncept jsem roky pilovala, takže se nebojte, nebude to klasické focení. Prostě se půjdeme projít. Nebo na hřiště. Nebo na zmrzku. Anebo zůstaneme u vás doma. A já u toho budu fotit. 

Za pár dní vám odevzdám minimálně 30 skvělých digitálních fotek a pokud jich zvládneme víc, máte je ode mě jako dárek. Přece si ty další povedené nenechám v šuplíku, ne?

Jo a deset 10  kousků vám nechám vytisknout skvělou tiskárnou. Ono to prostě na papíře vypadá pořád nejlíp. A jak řekli kluci a holky z Mastercard, krásná vzpomínka bude jednou k nezaplacení.

Fotosetkání včetně fotek


• 1,5 hodiny focení
• 30+ mnou vybraných finálních snímků
• soukromá galerie ke sdílení
• klip ke sdílení
• 10 kousků 13x18cm tiskem

4500,- CZK

Fotosetkání včetně fotoknihy


• 1,5 hodiny focení
• 30+ mnou vybraných finálních snímků
• soukromá galerie ke sdílení
• klip ke sdílení
• 10 kousků 13x18cm tiskem
• fotokniha se skvělým tiskem ve velikosti A5, 20 stránek

5900,- CZK

reference

Pavlína s rodinou

"Opravdu skvělá fotografka a hlavně samotný přístup k focení je naprosto odlišný od pro mě stresujícího přístupu fotografů někde v ateliéru. Naše fotosetkání proběhlo na místě, které máme všichni rádi, v uvolněné a přátelské atmosféře. Naše malé děti to zvládly naprosto perfektně a ač jsem si myslela, že není možné je nějak normálně vyfotit, protože nedokáží být chvíli v klidu, vznikly nádherné rodinné fotky.

fotosetkani u berounky rodinne foceni evka neuman

Andrea s rodinou

„S Evkou máme za sebou už celkem 3 focení, a rozhodně ne poslední. Pokud hledáte někoho empatického, kdo vystihne ten správný moment do rámečku, je Evka ta správná volba. Focení jsme si vždycky maximálně užili a snímky vždy předčily moje očekávání. A co je nejdůležitější – kromě talentu je i spolehlivá. Co řekne, to platí, což je v dnešní době velmi vzácné.“

fotosetkani na petrine cervene pruhy rodinne foceni

Eva s rodinou

„Evička je profesionálka každým coulem a navíc nesmírně milý člověk. Dokáže vytvořit báječnou atmosféru a focení s ní je bez stresu. Absolvovali jsme s ní rodinné focení na Petříně a z fotek srší energie toho letního odpoledne. Rozhodně doporučuju. Nebudete zklamaní a nádherné fotografie vám zůstanou navždy!“

fotosetkani evka neuman rodinne foceni vitkov

Marie a Jáchym

„Chtěla jsem mít se synem pár společných fotek. Jako dárek pro ostatní i jako vzpomínku pro nás dva. Nemohla jsem si vybrat lepší fotografku! Focení příjemné, mimo ateliér, výsledek skvělý. Děkujeme moc!“