Rozloučení se SuperPsem Aldem


Tohle rodinné Fotosetkání mělo za cíl zachytit odcházejícího SuperPsa Alda od Katky a Martina do intenzivního výcviku. Po výcviku přešel do rodiny, kde se stal asistenčním psem malé holčičce Izabelce. Ta má vzácné genetické onemocnění a Aldo by jí měl pomoci s pohybem a vůbec, by jí měl víc rozveselit.

Jeslti jste někdy uvažovali o tom mít štěně na rok a ještě udělat dobrý čin, tak zkuste kouknout třeba na Pestrou a staňte se taky dobrovolníkem.


S Katkou a Martinem byl Aldo od maličkého štěnátka do roku a půl. Pak následoval intenzivní asistenční výcvik, který je šitý přímo pro daného klienta a jeho potřeby. Je třeba aby byl zvyklý na co nejvíce prostředí, nebál se a byl otrkaný.


Doufám, že se bude mít Aldo v nové rodině tak dobře, jako v této původní. Fotosetkání bylo takovým rozloučením s ním. Alda jsem fotila u Katky doma a pak jsme šli na jejich oblíbené místo na Děvín nad Prahou.


Přeju Aldovi, ať vykouzlí na tváři své nové malé kamarádky spoustu úsměvů a prvním páníčkům, aby se nestýskalo příliš dlouho 💚.


Rádi byste taky takové rodinné fotografie, vytvořené v empatické a citlivé atmosféře?