Bon Voyage Aldo!


Tohle rodinné fotosetkání naplánovali Katka s Martinem jako rozlučku pro jejich Superpsa Alda. Aldo opouští svou rodinu, aby zahájil intenzivní výcvik na asistenčního psa. Po náročném tréninku ho přivítají v rodině malé Izabelky, která má vzácné genetické onemocnění. Aldo by jí měl pomoci s pohybem, dělat jí parťáka i kamaráda pro radost. 

S Katkou a Martinem byl Aldo od maličkého štěňátka do roku a půl. Pak přešel do intenzivního asistenčního výcviku, který je šitý na míru danému klientovi a jeho potřebám. 


Jestli jste někdy uvažovali o tom mít štěně na rok, a ještě udělat dobrý čin, tak zkuste kouknout třeba na Pestrou a staňte se taky dobrovolníkem. 


Doufám, že se bude mít Aldo v nové rodině tak dobře, jako v této původní. Alda jsem fotila u Katky doma a pak jsme šli na jejich oblíbené místo na Děvín nad Prahou. Jsem ráda, že Katka s Martinem zvolili fotosetkání – vzpomínky na Alda budou mít uchovány ve fotkách, ke kterým se můžou vždy vracet.


Přeju Aldovi, ať vykouzlí na tváři své nové malé kamarádky spoustu úsměvů a prvním páníčkům, aby se nestýskalo příliš dlouho 💚.


Rádi byste taky takové rodinné fotografie, vytvořené v empatické a citlivé atmosféře?