Velmi inspirativní setkání s Dominikou a její rodinou


Dnes tu mám jednu inspiraci. Hlavně pro pracující mámy na mateřské. A že nás je fakt hodně a každý rok čísla stoupají. V rámci mých letních krasojízd po Moravě a Čechách se mi podařilo sejít se s Dominikou a nafotit jí i její rodinu ve Velehradě.

Dominika je poradkyní pro pracujicí matky na mateřské, tzv. maminkatelky. V oboru už 10+ let a já ji kdysi potkala s mojí čerstvou půlroční první dcerou. Tehdy ještě na živém kurzu.

Doteď si pamatuju, jak se nás ptala. "Co myslíte, že je nejdůležitější předpoklad pro to, abyste jako matka na mateřské mohla pracovat a uspět?" a my odpovídaly: "Dobrý produkt, zacílení, super marketing, znalosti, vyjímečné know how, renomé.. " Načež se usmála a svým milým, leč přesvědčivým způsobem řekla: "Nene dámy, je to kvalitní hlídání. To je to kouzlo." Já si v duchu pomyslela, no jasně, a odsunula to v hlavě do pozadí. Jakože fajn, ale přece.. ten produkt, nasazení, know how, technické vybavení.. to se nedá ošálit.


Za dobu co jsem na volné noze a většinu z toho jsem máma na mateřské, jsem si na to vzpoměla asi tak tisíckrát. Vždycky, když už bylo domluvené focení, atelier, modelky, klient, propozice a do toho mi vybouchlo hlídání. To je prostě neoddiskutovatelné. Sice jsem to první dva roky s první dcerou zkoušela po nocích a víkendech, v režimu střídání se s mužem, ale vedlo to spíš k mému skoro vyhoření.


Takže dámy, které nechcete opakovat chyby už předchozích matek, koukněte na Dominičin web a ušetříte si spoustu složitostí.

A taky má skvělou skupinu Úspěšná a odpočatá, která je naprosto famózní v tom, jak si dámy pod vedením Dominiky radí, pomáhají si a dávají si zpětnou vazbu v důvěrném prostoru.

Pro freelance ženu na mateřské naprosto k nezaplacení. 👍