Profesní nebo osobní portrét?


V moderním světě si už dávno nevystačíte jenom s pasovkou. Potřebujete snímky, které vás budou reprezentovat mnoho dalších let? Jde o business nebo o dárek sobě? Oblast portrétního focení je velice široká. Finální výsledek může vypadat velmi kreativně, umělecky nebo naopak velmi oficiálně a businessově. Záleží co potřebujete a na co se cítíte.


Ujasníme si to spolu hned na začátku, nebojte.

Profesní/Business portrét


Za hodinu, hodinku a půl, vám udělám několik dobrých záběrů. Dobře poslouží pro Váš nový web, pro PR, přebal knihy nebo k článkům do médií.

Na začátku se Vás budu hodně ptát. Pro koho jsou fotky určené, kdo je cílovka, za jakým účelem fotíme a jak máte působit. Hledáme vhodné prostředí i outfity. Počítám s převlékáním, změnou okolí i hledání nejlepšího postoje. Snímky k retuši vyberete Vy nebo já. Fotím teamy i jednotlivce. U Vás v kancelářích, venku nebo v ateliéru.


Detailní příprava, focení 1-1.5h, 10 finálních snímků včetně precizní retuše, digitální galerie.


7500 CZK (vč. DPH)

Osobní portrét - Sám Sebou


Kreativně pojatý portrét jako oslava Vás samých. Prostor k tomu se cítit a být vyfocen. Fotím dokumentární formou. Vždy jde o unikátní setkání. Výsledkem je set uvolněných fotografií se základní retuší. 


Focení 1-1.5h, 25+ mnou vybraných snímků, základní retuše, digitální galerie.


5500 CZK (vč. DPH)

Marie Hajdová

Portrét Sám sebou


"Byla jsem sama sebou. Všichni hrajeme každý den spoustu rolí - doma, v práci, s přáteli i s cizími lidmi. Většina z nich zná jen tu jednu naši tvář, jen málokdy můžeme být tím, kým opravdu jsme - všemi rolemi a zároveň nic nehrát. A Evka tuhle proměnlivou tvář dokáže objevit a zachytit.

Díky moc!"

Martina Melounová

Portrét Sám sebou


"Bylo to celé velmi příjemné. Nejvíc jsem se uvolnila, když jsme si povídaly a nesoustředila jsem se na foťák

Libi se mi nálada, zachycená mezi mnou a dcerkou, která na chvilku přišla. Obvykle se takhle nevnímám.


Úžasné jsou ty černobílé fotky.

Díky."

Egle havrdová, Schola Empirica

Profesní portrét"S Evou se mi spolupracovalo krásně, cítila jsem se jako profi model i když jsem pózovala poprvé v životě. Hezký mě vedla, podporovala a povzbuzovala. Za krátkou dobu jsme nefotili různé fotky a variace.


Děkují za příjemně strávený čas."

Natálie Roček Berglowcová, Bodypsychoterapeutka

Profesní portrét"Profesionalita, výborná komunikace, bezchybná příprava - to vše doprovázeno milým jednáním, podporou i pomocí s odstraněním nejistoty. Služby Evy moc doporučuju pro jakýkoliv druh focení - svatební, profesní i rodinné. Ráda s ní spolupracuji a rozhodně tohle naše foto setkání nebylo poslední!"

Ukázka Profesního/Business portrétu