Profesní nebo osobní portrét?


V moderním světě si už dávno nevystačíte jenom s pasovkou. Potřebujete snímky, které vás budou reprezentovat mnoho dalších let? Jde o business nebo o osobní image? Oblast portrétního focení je velice široká. Finální výsledek může vypadat velmi kreativně, umělecky nebo naopak velmi oficiálně a businessově. Záleží co potřebujete a na co se cítíte.


Ujasníme si to spolu hned na začátku, nebojte.

Profesní & osobní portrét

Profesní portrét


Za hodinu vám udělám několik dobrých záběrů. Počítám se změnou outfitu, prostředí i postoje. Snímky k retuši vyberete Vy nebo já. Fotím teamy i jednotlivce u Vás nebo v ateliéru.

Focení 1h, 10 finálních snímků včetně detailní retuše, digitální galerie.

6500 CZK

Sám sebou


Kreativně pojatý portrét jako oslava Vás samých. Prostor k tomu se cítit a být vyfocen. Vždy jde o unikátní setkání. Výsledkem je set uvolněných fotografií se základní retuší.

Focení 1.5h, 30+ mnou vybraných snímků, základní retuše, digitální galerie.

5250 CZK

Marie Hajdová

Portrét Sám sebou


"Ten čas utekl hrozně rychle. Bylo to hrozně milé, jako kdybych šla s kamarádkou na kafe a přitom jsme probraly úplně všechno. Jen ta kamarádka u toho trochu fotila. Překvapilo mě, jak rychle jsem si na foťák zvykla.

Většinou se dost stydím, ale s Evkou mě stud pokaždé rychle opustí. :-) Musím ocenit výběr místa - úplně skvěle se mi trefila do nálady i do vkusu. A ta spousta krásných, přirozených fotek je dokonalým završením.Byla jsem sama sebou. Všichni hrajeme každý den spoustu rolí - doma, v práci, s přáteli i s cizími lidmi. Většina z nich zná jen tu jednu naši tvář, jen málokdy můžeme být tím, kým opravdu jsme - všemi rolemi a zároveň nic nehrát. A Evka tuhle proměnlivou tvář dokáže objevit a zachytit.

Díky moc!"

Martina Melounová

Portrét Sám sebou


"Bylo to celé velmi příjemné. Nejvíc jsem se uvolnila, když jsme si povídaly a nesoustředila jsem se na foťák

Libi se mi nálada, zachycená mezi mnou a dcerkou, která na chvilku přišla. Obvykle se takhle nevnímám.


Úžasné jsou ty černobílé fotky.

Díky."

Egle havrdová, Schola Empirica

Profesní portrét"S Evou se mi spolupracovalo krásně, cítila jsem se jako profi model i když jsem pózovala poprvé v životě. Hezký mě vedla, podporovala a povzbuzovala. Za krátkou dobu jsme nefotili různé fotky a variace.


Děkují za příjemně strávený čas:)"