NAfotím i tu vaši?

01 / 14

Svatby jsou moje srdcovka.

Fotím je už 8 sezón a stejně se na většině z nich znovu dojmu. ♥

Ještě před vaším velkým dnem půjdeme společně na dobrou kávu a budeme si povídat: co se vlastně bude dít, jaké máte představy, na co dát pozor a na co se zaměřit. Pokud přihodíte i příběh, jak jste se poznali, bude to parádní. No a jakmile si sladíme noty, plácneme si. 

Ve svatební den s vámi budu od ranních příprav až do večerních oslav. Většinou fotím osm až dvanáct hodin. Budu pokorně a tiše zaznamenávat, co se celý den děje, ve vás i kolem vás. Chvíli klidu si užijete při párovém focení, kdy vás na chvilku odvedu od davů svatebních hostů. Nebojte se, ani při focení svatebních portrétů vás nebudu stavět do nepřirozených póz. Přece jen byste si měli pamatovat svou svatbu, a ne to, jak jste pózovali fotografovi. :-)

Jakmile celý den nafotím, vrhnu se na úpravy. Do 3 dnů od svatby vám dodám průřez celým dnem, tedy asi 50 fotek a do měsíce vám dodám zbytek. Pro intimní a maličkou svatbu kolem 6 hodin počítejte něco přes 300 krásných fotek a cenou začínající na 22.000Kč.

Ale co vám budu vyprávět pořád jen já, přečtěte si reference mých novomanželů.

Reference

garden village resort bled slovenia svatba slovinsko evenue

Petra & Srdjan P.

„Naše „česko-srbsko-slovinská svatba“ pro mě byla překročením všech dívčích snů. Na určitý způsob snad nejkrásnější den mého života, den, v němž bylo místo jen na veselí, na radost, na sdílení úsměvů, na lásku. Evka v tom všem sehrála velikou úlohu. Vytvořila ve mě pocit klidu, organizovanosti, vždy přítomné podpory. Byla mojí dvorní dámou, mojí „bistro-machine“, tím kdo potvrdil, „tak, teď můžeš vyjít na svou cestu k svému muži“. Všudypřítomně zachytávala nejdražší okamžiky jedinečné události a atmosféry na svých fotografiích a sdílela s námi všechny krásné emoce. Oči jí zářily sdíleným nadšením a radostí. Zkrátka, byla více než jen fotografkou, byla zklidňujícícm vřelým elementem, vždy v pravý čas na pravém místě. A na konci vám ještě zůstanou báječné fotografie, které vám všechny ty krásné okamžiky znovu a znovu zpřítomňují. A za to jsem Evce velmi vděčná. Děkuji.“

evangelicka svatba nakladove nadrazi zizkov svatebni fotografka

Katka & Jan P.

„Evka je druh fotografa „rybáře“, který se dokáže pohybovat na place (v našem případě na svatbě) tak, že nebudí pozornost, je trpělivá, klidná, nenápadná. Stane se součástí dění, aby z něho pak zase vyplula s úlovky v podobě fotek. Přesně to chcete. A máte jistotu, že úlovek bude velký!“

svatba u deviti vidli zelene svatebni saty evenue svatebni fotografka

Alena & Michal K.

"S Evkou jsme si užili předsvatební a následně svatební focení.

Snímky jsou krásné, má oko na dobré kompozice. A hlavně nám moc pomohla k zachování uvolněné atmosféry během celého nabitého dne. Fotkami se budeme kochat ještě dlouho.

Příště zas! Moc díky!"

svatba v praze hotel baroko svatebni fotografka evenue

Katka & Martin P.

"S Evkou jsme absolvovali zatím dvoje focení - předsvatební a svatební a jsme nadmíru spokojení. Nejen s výslednými fotkami, které jsou přesně podle našeho gusta - bezprostřední, plné světla, barev, detailů a skvělé kompozice, ale také s milou osobností Evky, která nenuceně uvolní atmosféru a ve svatební den byla také perfektním zpravodajem a spojkou mezi nevěstou a okolním světem :) Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další společné focení!"