ceník

NA NĚKTERÝCH FOTKÁCH ZÁLEŽÍ O TROCHU VÍC.

Třeba na těch, které vám pomůžou nakopnout vaše podnikání. Důležité fotky nemají být jen ostré, měla by z nich sálat atmosféra, měly by vtáhnout diváka, měly by prodat Váš produkt. A od toho jsem tu já. Na ty důležité fotky do katalogu, na sítě i na web.

Na první pohled se může zdát, že fotím lidi, domy a věci. Já přitom už deset let fotím to za tím. To ve vzduchu, na co si nejde sáhnout. Motýly v břiše. Radost, že vás povýšili. Nebo hrdost, že jste rozjeli nebo postavili něco svého.

Někdy to zachytávám v profesních portrétech a někdy při focení věcí, které vytváříte. Ono je vlastně jedno, kolik je na fotce lidí, domů a věcí. To, co z toho dělá skvělou fotku, je to za tím. 

Fotím komerční i nekomerční projekty. V Praze i po celé ČR.


PROFESNÍ/BUSINESS PORTRét


V moderním světě si už dávno nevystačíte jenom s pasovkou. Potřebujete snímky, které vás budou reprezentovat mnoho dalších let? Snímky, které dobře poslouží pro Váš nový web, pro PR, přebal knihy nebo k článkům do médií.

Focení jednotlivců


  • cena zahrnuje detailní přípravu
  • 1h - 1,5h focení
  • 15 finálních snímků včetně precizní retuše
  • digitální galerie na rok
  • 7 500 CZK (vč. DPH)

Focení Teamů


  • cena zahrnuje detailní přípravu
  • digitální galerie na rok
  • naceňuji poptávky na míru podle počtu osob, místa focení, přípravy na místě a dalších detailů

OBSAH NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Nafotím vám propagační fotky na všechny sítě, na kterých potřebujete zazářit.

KONFERENCE & EVENTY


Na co se nejvíc těší účastníci každé konference? Tedy hned po cateringu? Na fotky! Nafotím vám jakékoliv školení, veletrh, konferenci, ples nebo večírek. Prostě cokoliv, co uspořádáte. :-).

Hotely & resorty


Dobré fotky prodávají. Skvělé fotky prodávají ještě víc. To by vám mohl říct každý, kdo se pohybuje v ubytovací branži. Během pár dní nafotím co potřebujete. Atmosféru, interiéry, team, jídlo, obsahy na sítě. Komplexní dodávka v jednom barevném ladění, aby vaše prezentace nebyla "každý pes jiná ves" po celé ČR.

Cena dohodou, podle náročnosti a četnosti služeb