ceník

NA NĚKTERÝCH FOTKÁCH ZÁLEŽÍ O TROCHU VÍC.

Třeba na těch, které vám pomůžou nakopnout vaše podnikání. Důležité fotky nemají být jen ostré, měla by z nich sálat atmosféra, měly by vtáhnout diváka, měly by prodat Váš produkt. A od toho jsem tu já. Na ty důležité fotky do katalogu, na sítě i na web.

Na první pohled se může zdát, že fotím lidi, domy a věci. Já přitom už deset let fotím to za tím. To ve vzduchu, na co si nejde sáhnout. Motýly v břiše. Radost, že vás povýšili. Nebo hrdost, že jste rozjeli nebo postavili něco svého.

Někdy to zachytávám v profesních portrétech a někdy při focení věcí, které vytváříte. Ono je vlastně jedno, kolik je na fotce lidí, domů a věcí. To, co z toho dělá skvělou fotku, je to za tím. 

Fotím komerční i nekomerční projekty. V Praze i po celé ČR.

Profesní/Business portrét


Za hodinu, hodinku a půl, vám udělám několik dobrých záběrů. Dobře poslouží pro Váš nový web, pro PR, přebal knihy nebo k článkům do médií.

Na začátku se Vás budu hodně ptát. Pro koho jsou fotky určené, kdo je cílovka, za jakým účelem fotíme a jak máte působit. Hledáme vhodné prostředí i outfity. Počítám s převlékáním, změnou okolí i hledání nejlepšího postoje. Snímky k retuši vyberete Vy nebo já. Fotím teamy i jednotlivce. U Vás v kancelářích, venku nebo v ateliéru.


Detailní příprava, focení 1-1.5h, 10 finálních snímků včetně precizní retuše, digitální galerie.


7500 CZK (vč. DPH)

Osobní portrét - Sám Sebou


Kreativně pojatý portrét jako oslava Vás samých. Prostor k tomu se cítit a být vyfocen. Fotím dokumentární formou. Vždy jde o unikátní setkání. Výsledkem je set uvolněných fotografií se základní retuší. 


Focení 1-1.5h, 25+ mnou vybraných snímků, základní retuše, digitální galerie.


5500 CZK (vč. DPH)OBSAH NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ


Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Nafotím vám propagační fotky na všechny sítě, na kterých potřebujete zazářit.

KONFERENCE & EVENTY


Na co se nejvíc těší účastníci každé konference? Tedy hned po cateringu? Na fotky! Nafotím vám jakékoliv školení, veletrh, konferenci, ples nebo večírek. Prostě cokoliv, co uspořádáte. :-).

Hotely & resorty


Dobré fotky prodávají. Skvělé fotky prodávají ještě víc. To by vám mohl říct každý, kdo se pohybuje v ubytovací branži. Během pár dní nafotím co potřebujete. Atmosféru, interiéry, team, jídlo, obsahy na sítě. Komplexní dodávka v jednom barevném ladění, aby vaše prezentace nebyla "každý pes jiná ves" po celé ČR.

Cena dohodou, podle náročnosti a četnosti služeb