Pomůžu i vaší značce

Jsem parťákem pro marketéry, volnonožce, podnikatele, firmy i agentury. Fotím služby i produkty. Mám za sebou školení, konference i společenské události, naplnila jsem svými fotkami několik e-shopů a propagačních katalogů, rukama mi prošly šperky, knihy, hračky pro děti i designové oblečení. A moc ráda fotím i místa, fotky jsem zpracovala několika hotelům a resortům. 5 let jsem dodávala oficiální propagační fotografie městu Praha.

Obsah na sociální sítě

Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Nafotím vám propagační fotky na všechny sítě, na kterých potřebujete zazářit. Cenu si doladíme podle náročnosti, četnosti a objemu práce.

FOTÍME A PÍŠEME OBSAH PRO FIRMY, KTERÉ CHTĚJÍ ZAUJMOUT

Profesionální fotky jsou jedním ze základů firemní komunikace na sociálních sítích. Pokud je spojíte s dobrým příběhem, máte šanci zaujmout. A o to přeci jde. Jen kvalitní obsah vám udrží čtenáře, vyvolá reakce a přinese nové sledující. Pokud se potká se správným cílením, prodeje na sebe nenechají dlouho čekat. 

Jak Lucka a Evka spojily síly se dozvíte v článku. Cenu dohodneme podle objemu práce.

Konference & eventy

Na co se nejvíc těší účastníci každé konference? Tedy hned po cateringu? Na fotky! Nafotím vám jakékoliv školení, veletrh, koferenci, ples nebo večírek. Prostě cokoliv, co uspořádáte. :-). Cenu dohodneme podle délky a náročnosti.


fotím pro


reference

fotografie krest knihy bez jablka michelle losekoot

Michelle Losekoot, digitální vypravěč

"Evka je spolehlivá profesionálka, která vždy doručí excelentní práci. Už tři roky dodává fotografie pro všechny mé klienty. Nikdy se nespokojí s průměrem, nachází stále nová a kreativnější řešení a neustále se snaží zdokonalovat. Je na ni spolehnutí, drží slovo a do toho se ještě stále usmívá. Evku mohu jen doporučit."

Kateřina Pavlitová, ředitelka pro strategii Prague City Tourism

"Evka je z mého pohledu ideální fotograf. Je komunikativní a otevřená všem požadavkům, naše potřeby vždy dokonale pochopí. Pracuje rychle a precizně a odevzdává vždy jen práci, která zcela odpovídá našim požadavkům. Její otevřenost, férové jednání, kvalita výsledků a absolutní spolehlivost jsou rysy, které z ní činí skvělého pracovního partnera."

czechitas fotografie eventu dita prikrylova evenue letni skola it

Dita Přikrylová, zakladatelka CZECHITAS

"S Evkou Neumanovou pracuje naše organizace Czechitas již pátým rokem nejen na workshopech a kurzech, které pořádáme pro děti a ženy, ale zejména na všech důležitých akcích, kde je kladen důraz na profesionální dokumentaci, zejména pro naše partnery, newslettery, web a sociální sítě. Její fotky jsou nejvýznamnější součástí naší celé online marketingové komunikace."

Gábi Hrdina, zakladatelka Utukutu

"Evka nám fotila několikrát pro Utukutu a bude fotit dál. Vřele doporučuji její práci pro jiskřivost fotek. Pro přesné načasování a příjemnou práci s dospělými i dětmi. Pro akčnost a otevřené srdce i mysl, kdy se na vás naladí a pro správný výsledek udělá vše.."


ukázka

prague city tourism obsahy na site propagacni fotografie zakouti prahy laska evenue
prague city tourism obsahy na site propagacni fotografie grebovka evenue
prague city tourism obsahy na site propagacni fotografie svata klara vinice evenue
prague city tourism obsahy na site propagacni fotografie hradcany vylet lodi evenue
prague city tourism obsahy na site propagacni fotografie hradcany zapad slunce evenue