Reference

Michelle Losekoot

Digitální storyteller

Evka je spolehlivá profesionálka, která vždy doručí excelentní práci. Už tři roky dodává fotografie pro všechny mé klienty. Nikdy se nespokojí s průměrem, nachází stále nová a kreativnější řešení a neustále se snaží zdokonalovat. Je na ni spolehnutí, drží slovo a do toho se ještě stále usmívá. Evku mohu jen doporučit.

Propagační fotografie

Natálie Roček Berglowcová

Terapeutka

Profesionalita, výborná komunikace, bezchybná příprava - to vše doprovázeno milým jednáním, podporou i pomocí s odstraněním nejistoty. Služby Evy moc doporučuju pro jakýkoliv druh focení - svatební, profesní i rodinné. Ráda s ní spolupracuji a rozhodně tohle naše foto setkání nebylo poslední!

Profesní portrét

Kateřina Pavlitová

Ředitelka Strategie Prague City Tourism

Evka je z mého pohledu ideální fotograf pro naši organizaci Prague City Tourism. Je komunikativní a otevřená všem požadavkům, naše potřeby vždy dokonale pochopí. Pracuje rychle a precizně a odevzdává vždy jen práci, která zcela odpovídá našim požadavkům. Její otevřenost, férové jednání, kvalita výsledků a absolutní spolehlivost jsou rysy, které z ní činí skvělého pracovního partnera.

Propagační fotografie

Libuše Padevětová

Ředitelka Marketing&Sales Royal Spa

Evka je výborný fotograf a parťák v jednom. Dokáže se vcítit do potřeb klienta. Je inspirativní, přichází s nápady, zároveň respektuje Vaše požadavky. Společným výsledkem jsou krásné a velmi kvalitní fotografie, které vypráví Váš příběh. Focení s Evkou je radost!
Těšíme se na další.

Hotely&Resorty
Majitelka UTUKUTU

Gábi Hrdina

Evka nám fotila několikrát pro Utukutu a bude fotit dál. Vřele doporučuji její práci pro jiskřivost fotek. Pro přesné načasování a příjemnou práci s dospělými i dětmi. Pro akčnost a otevřené srdce i mysl, kdy se na vás naladí a pro správný výsledek udělá vše.

Propagační fotografie

Veronika Mlejnková

Provozovatel Chaty na Šeráku

Chatu na Šeráku jsme převzali ve chvíli, kdy se stávající materiály nedaly použít. Proto jsme oslovili Evku, aby nám celé portfolio vytvořila. Vyhovovalo mi, že přisla s plánem a nápady, co vše můžeme nafotit a nešlo jen o interiéry a okolí. Mě její výsledný balík fotek pomohl naplnit web, nastartovat propagaci chaty a konečně jsem věděla, co na ty sítě dávat. S výsledkem i průběhem jsem nadmíru spokojená.

Fotky pro hotely & resorty
Marketing Manager Weidmüller

Kamila Záplatová

Výsledné firemní fotografie paní Neuman překročily naše očekávání. Měla osobní přístup a empatii vůči kolegům, kteří byli z focení nervózní.
Opravdu mohu jen doporučit.

Portrét