TURNOVSKÁ CHATA A JEJÍ KOMPLEXNÍ NAFOCENÍ


Turnovskou chatu převzali majitelé na podzim 2019, s tím, že na jaře rozběhnou veškeré propagační kanály včetně webu, zalistování na Bookingu a nakopnou sítě. Od začátku, z jedné vody na čisto. Ideální projekt, kdy se můžu chopit všeho a nechat stejnou linku celým portfoliem.

Karla Štěpánková hledala někoho, kdo by mohl projekt zastřešit komplexně, proto jsme se domluvily na celém balíku služeb. Od interiéru, přes team, nafocení jídla až po nafocení materiálu na sítě.


Prvně jsme si definovaly, co je to, čím se odlišují od ostatních a proč k nim lidé jezdí. A to do fotek dostat na první dobrou. Turnovská chata má nesmírný genius loci přes sto let staré horské chalupy. Připadáte si jako když přijedete k babičce na chalupu. Takový ten milý pocit zabydlenosti a útulnosti. Nevadí, že podlaha vrže a stůl je léty trochu odřený.


V té době se v chatě objevila i Bára Šichanová z Rádia Wave, která natáčela o horských chatách reportáž. Fotky se najednou hodily i tam. A tak to má být. Více much jednou ranou :).


S Karlou jsme připravily plán, který jsme zvládly nafotit za 2 dny, tak aby pokryl vše, co nyní potřebují. Nyní zbývají nafotit další roční období, aby měli portfolio kompletní.


Pro úplnost dodávám i referenci od Karly, která takto reagovala na zaslání výsledku.

Reference od Karly Štěpánkové
Právě jsem doprohlížela fotky od Evky. A pociťuji jedno velké nadšení. Nejsou to "jen" krásné fotky, ale skvěle vystihují jedinečnou atmosféru naší staré horské chaty. 
Takže léto bychom měli nafocené, ale jsem si jistá, že budeme chtít spolupracovat i dál. Čeká nás nafotit podzim, zima i jaro :).